Sağlıkta gelecek HIMSS + Eurasia’da yazılacak

Sağlıkta gelecek HIMSS + Eurasia’da yazılacak

GELECEKTEKİLERE DİJİTAL DÖNÜŞÜM HİKAYEMİZİ GELİN BİRLİKTE ANLATALIM 

HIMSS + Eurasia tüm sağlık yöneticilerini ve BT profesyonellerini, sürekli değişen ve gelişen sağlık sektöründe geleceği birlikte keşfetmeye davet ediyor!

17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında, Antalya’da yapılacak HIMSS + Eurasia, sağlık sektöründe güncel gelişmeleri takip etme ve gelecek sağlık senaryolarını keşfetme imkanı sunacak.

 

HIMSS + Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, pandemi sonrası yeni normalde 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında fiziki ve dijital etkinliğin bir arada olduğu sıra dışı bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Tüm sağlık yöneticileri ve BT profesyonelleri Antalya Kremlin Palace Astoria ve ExpoNext Dijital Kongre ve Fuar platformunda sürekli gelişen ve değişen sağlık sektörünün geleceğini birlikte keşfedecek.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın destek ve himayeleri başta olmak üzere TOBB, TİM, KOSGEB, OHSAD, İEİS, ÜHB, İVEK, AİFD, TÜSAP, MÜSİAD, İSEK ve OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi ile üniversiteler ve özel hastanelerin işbirliği ve bölge ülkelerinin sağlık otoritelerinin katılımıyla gerçekleşecek HIMSS + Eurasia Konferansı, inovasyona dayalı sağlık çözümleri ve en iyi BT uygulamaları ile buluşma fırsatları sunacak.

Dijital hastane, e-sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, yeni teknolojiler, yapay zekâ ve ileri uygulamaların sergileneceği sağlık bilişimi fuarı da bu kapsamda sağlık bilişim firmaları ile kamu, özel sektör ve akademiden sağlık yöneticileri ve sağlık BT profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak. Sektör oyuncularının ticari bağlantılar kurarak işbirliği fırsatları yakalayabileceği fuar alanının yanı sıra etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek B2B görüşmeler de hedef kurum ve alıcılarla görüşme ortamları sağlayacak.

Türkiye’nin sağlıkta dijital dönüşüm başarısı ve HIMSS EMRAM kriterleri bakımından kat ettiği mesafe, tüm bölge ülkeleri ve gelişmekte olan ülkeler bakımından Türkiye’yi rol model konumuna getirdi. Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerini kapsayacak şekilde uluslararası bir etkinlik olarak HIMSS’20 Eurasia, geçtiğimiz yıl 85 ülkeden 3000’den fazla ziyaretçiyi bir araya getirmiş ve Türkiye’nin bu başarısını daha da pekiştirmişti.

https://himsseurasia.com/

 

Nurettin Altunbudak

Manisa Soma doğumlu, Balıkesir lisesi Mezunu. ODTÜ Fizik Bölümünde okudu. Hastane Bilgi Yönetim Sistemi ve Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi firmalarında 25 yılı aşkın yöneticilik yaptı. Sağlık Bakanlığı "Halk Sağlığı Laboratuvar Bilgi Sistemi", "Ulusal Hastane Enfeksiyon Sürveyans Yazılımı", Ana Çocuk Sağlığı "Ulusal Neonatal Topuk Kanı Tarama Yazılımı", G2G kapsamında, Hollanda Ulusal Sağlık Enstitüsü işbirliği ile "Ulusal Zehir Bilgi Sistemi", "Ulusal Tüberküloz Bilgi Sistemi", "Web Tabanlı Halk sağlığı Klinik Dışı laboratuvar Bilgi Sistemi" projelerinde yöneticilik yapmıştır. 2015 Yılında, Sağlık Bilişimi Yöneticileri (Sabiyed) Dernek Başkanlığı yapmıştır. Hastanelerin HIMMS akreditasyon süreçlerinde danışmanlık, eğitmenlik yapmıştır. Şu anda saglikteknoloji.com Genel yayın yönetmenliği ve sağlık bilişimi konularında danışmanlık yapmaktadır