4. Biyomedikal Gelecek Zirvesi

Biyomedikal Gelecek Zirvesi’nin dördüncüsü 6 Mart 2020 Cuma günü Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.

“Erciyes Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme Akreditasyon Derneği  (MÜDEK) Öğrenci Komisyonu tarafından düzenlenen biyomedikal teknolojileri  alanında güncel konuları konuşacağımız Biyomedikal Gelecek Zirvesi’nin dördüncüsü 6 Mart 2020 Cuma günü Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir.

Canlılık var olduğu sürece var olacak olan biyomedikal mühendislerinin, adaylarının ve sağlık teknolojilerine ilgi duyan araştırmacıların farkındalıklarını arttırmayı ve onlara bu sektörde millileşme ve yerlileşme adına vizyon ve misyon kazandırmayı hedefliyoruz.

İnovatif süreçlerden şirket kurulumuna, 3 boyutlu modellemeden organ basımına, biyomarker üretimi, görüntüleme teknolojileri ve tıbbi cihaz sektörü de dahil olmak üzere biyoteknoloji alanındaki öncü çalışmalar, alanında uzman konuşmacılarımız tarafından ele alınacak olup konferansımızda tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Ülkemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmek amacıyla düzenlediğimiz Biyomedikal Gelecek Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.”

Kayıt ve güncel bilgi için : https://biomed.erciyes.edu.tr/?Sayfalar=Biyomedikal_Gelecek_Zirvesi

Nurettin Altunbudak

Manisa Soma doğumlu, Balıkesir lisesi Mezunu. ODTÜ Fizik Bölümünde okudu. Hastane Bilgi Yönetim Sistemi ve Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi firmalarında 25 yılı aşkın yöneticilik yaptı. Sağlık Bakanlığı "Halk Sağlığı Laboratuvar Bilgi Sistemi", "Ulusal Hastane Enfeksiyon Sürveyans Yazılımı", Ana Çocuk Sağlığı "Ulusal Neonatal Topuk Kanı Tarama Yazılımı", G2G kapsamında, Hollanda Ulusal Sağlık Enstitüsü işbirliği ile "Ulusal Zehir Bilgi Sistemi", "Ulusal Tüberküloz Bilgi Sistemi", "Web Tabanlı Halk sağlığı Klinik Dışı laboratuvar Bilgi Sistemi" projelerinde yöneticilik yapmıştır. 2015 Yılında, Sağlık Bilişimi Yöneticileri (Sabiyed) Dernek Başkanlığı yapmıştır. Hastanelerin HIMMS akreditasyon süreçlerinde danışmanlık, eğitmenlik yapmıştır. Şu anda saglikteknoloji.com Genel yayın yönetmenliği ve sağlık bilişimi konularında danışmanlık yapmaktadır